Nejčastější otázky

 

Zvolila jsem "Rychlý on-line převod", ale platba se nezdařila, co mám dělat?

Pokud se z jakéhokoliv důvodu platba nepodařila (platební brána nefungovala apod.), dejte nám co nejdříve vědět a pošleme vám nový odkaz pro platbu, případně se můžeme domluvit i na klasickém bankovním převodu.

Co to je univerzální velikost? 

V takové velikosti je zboží dodáváno již od výrobce a odpovídá velikosti S-L (pokud není uvedeno jinak). U většiny zboží se snažíme uvádět rozměry, případně konkrétní velikost modelky. Pokud budete potřebovat s velikostí poradit, ozvěte se nám

Odkud pochází zboží?

 V 95 % je zboží z Itálie, zbytek pochází ze Španělska, Francie a Číny. 

Lze zboží vyzkoušet? Máte prodejnu?

Klasickou prodejnu bohužel zatím nemáme, ale po domluvě je možné se zastavit u nás (Praha 6 - Dejvice, nedaleko Vítěžného náměstí) a zboží si vyzkoušet. Můžete přijít i s kamarádkou. ozvěte se nám

Jaké jsou kontakty? Kam psát a volat?

 Každý den pro vás jsme na info@maddey.cz, na telefonu +420728117058 (volejte prosíme jen po-pá 9:00 - 18:00) nebo nám můžete napsat zprávu na Facebooku (tam reagujeme nejrychleji, většinou do několika hodin)

Co když nepřeberu zásilku?

Nepřebrání zásilky bohužel není chápáno jako odstoupení od smlouvy. Bude účtován poplatek za dopravné a odečten z vrácené částky. 

Jde zboží vrátit nebo reklamovat?

Ano, zakoupené zboží lze bez problémů vrátit v rámci 14dnů od zakoupení bez udání důvodů. Více o vrácení a reklamacích na samostatné stránce.

Kdo je provozovatel E-shopu?

Oficiálním a jediným provozovatelem Maddey.cz je 

  • Lucie Mašková
  • IC: 06496326
  • DIC: CZ8859240302
  • Dejvická 38/919
  • Praha 6 - Bubeneč
  • Spisová značka 321001 - Městský úřad Černošice 
  • číslo účtu: 2001651154/2010 u FIO Bank (Jako variabilní symbol používejte vždy číslo vaší objednávky)
Na Maddey.cz používáme soubory cookie pro zlepšování prostředí i pro analytické účely a reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Můžete si přečíst více o podmínkách ochrany vašeho soukromí.