Nejčastější otázky

 

Zvolila jsem "Rychlý on-line převod", ale platba se nezdařila, co mám dělat?

Pokud se z jakéhokoliv důvodu platba nepodařila (platební brána nefungovala apod.), dejte nám co nejdříve vědět a pošleme vám nový odkaz pro platbu, případně se můžeme domluvit i na klasickém bankovním převodu.

Co to je univerzální velikost? 

V takové velikosti je zboží dodáváno již od výrobce a odpovídá velikosti S-L (pokud není uvedeno jinak). U většiny zboží se snažíme uvádět rozměry, případně konkrétní velikost modelky. Pokud budete potřebovat s velikostí poradit, ozvěte se nám

Odkud pochází zboží?

 V 95 % je zboží z Itálie, zbytek pochází ze Španělska, Francie a Číny. 

Lze zboží vyzkoušet? Máte prodejnu?

Klasickou prodejnu bohužel zatím nemáme, ale po domluvě je možné se zastavit u nás (Praha 6 - Dejvice, nedaleko Vítěžného náměstí) a zboží si vyzkoušet. Můžete přijít i s kamarádkou. ozvěte se nám

Jaké jsou kontakty? Kam psát a volat?

 Každý den pro vás jsme na info@maddey.cz, na telefonu +420728117058 (volejte prosíme jen po-pá 9:00 - 18:00) nebo nám můžete napsat zprávu na Facebooku (tam reagujeme nejrychleji, většinou do několika hodin)

Jde zboží vrátit nebo reklamovat?

Ano, zakoupené zboží lze bez problémů vrátit v rámci 14dnů od zakoupení bez udání důvodů. Více o vrácení a reklamacích na samostatné stránce.

Kdo je provozovatel E-shopu?

Oficiálním a jediným provozovatelem Maddey.cz je 

  • Lucie Mašková
  • IC: 06496326
  • DIC: CZ8859240302
  • Dejvická 38/919
  • Praha 6 - Bubeneč
  • Spisová značka 321001 - Městský úřad Černošice 
  • číslo účtu: 2001651154/2010 u FIO Bank (Jako variabilní symbol používejte vždy číslo vaší objednávky)
Na Maddey.cz používáme soubory cookie pro zlepšování prostředí i pro analytické účely a reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Můžete si přečíst více o podmínkách ochrany vašeho soukromí.